Doğa Sigorta Sodexo FlexoGift Kampanyasıquestion-chat

Sıkça Sorulan Sorular

FlexoGift bakiyem ne zaman tanımlanır?

FlexoGift hediyeniz 48 saat içerisinde tanımlanacaktır. Hediyeniz tanımlandığında tarafınıza bilgilendirme SMS’i ulaşacaktır. Kasko/Optimum Kasko+Trafik+Konut Paket Sigorta Poliçesi'ne 600 TL Sodexo FlexoGift Hediye çeki www.dogasigorta.com üzerinden 24 saat içerisinde alınacak poliçelerde geçerlidir.

Sodexo FlexoGift mobil uygulamasını indirip, Doğa Sigorta üzerinden talepte bulunduğunuz GSM numarası ile kayıt işlemlerinizi tamamlayarak tanımlı bakiyenizi görüntüleyebilir, hediye seçiminize başlayabilirsiniz.

GSM numaranızın doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz. GSM bilgileriniz doğru ise ilgili kontrollerin sağlanabilmesi adına 444 72 77 numaralı Sodexo çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya musteri.hizmetleri@sodexo.com’a talebinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. İlgili kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında belirlenen süre içerisinde çek alımı yapılmayan bakiyeler, sistem tarafından otomatik olarak kampanya kapsamında belirlenen marka ve kategorinin çekine dönüşmektedir. FlexoGift uygulaması üzerinden ‘çek değiştir’ butonuna tıklayarak, mevcut çekinizi farklı marka çeki ile değiştirebilirsiniz. Çek değişimi sağlayabilmeniz için ilgili marka çekinden harcama yapılmamış olması gerekmektedir.

question-chat
İletişim

Şikayet, öneri ve taleplerle ilgili bize ulaşın.

Bize Ulaşın
x
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.