Basın > Doğa Sigorta, her hafta acentelerini birebir dinliyor / Sigorta MedyaDoğa Sigorta, her hafta acentelerini birebir dinliyor.

Tüm bölge müdürlüklerinde acenteleriyle her hafta bir araya gelen Doğa Sigorta, kahvaltı eşliğinde gerçekleşen toplantılarda hem acenteleriyle daha sıcak bir ilişki kuruyor hem de onların isteklerini, sıkıntılarını, beklentilerini birebir dinliyor.

Acentelerini en önemli iş ortağı olarak gören Doğa Sigorta, şirketin temsilcileri olan acenteleriyle sıcak ilişkiler içinde olmaya devam ediyor. Doğa Sigorta bu amaçla her cuma günü, hem İstanbul hem de diğer bölge müdürlüklerinde acenteleri için kahvaltı eşliğinde özel toplantı organizasyonları düzenliyor. Her hafta beş ya da altı acentenin katılımıyla gerçekleşen kahvaltılarda, Doğa Sigorta ekibi hem acentelerle daha sıcak bir ilişki kuruyor hem de onların isteklerini, sıkıntılarını, beklentilerini birebir dinliyor.İstanbul’da gerçekleşen toplantılara Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, Genel Müdür Coşkun Gölpınar dahil olmak üzere tüm yönetim kadrosu katılıyor. Bölge müdürlüklerinde gerçekleşen toplantılara ise Doğa Sigorta’nın bölgedeki üst düzey yöneticileri katılıyor.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, BİZ SİZİ ARAYALIM!