Basın > Doğa Sigorta'ya internette yeni yüz - iha.com.tr

Doğa Sigorta'nın internet sitesi www.dogasigorta.com uzun ve özenli bir çalışma ile kullanıcı dostu bir tasarım, hem görsel hem de içerik yenilikleriyle hizmet vermeye başladı. Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Murat konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aranan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabilecek güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık. Yeni web sitesi, ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilerin yanı sıra; Yatırımcı İlişkileri, Medya ve Online İşlemler gibi menüleriyle Doğa Sigorta’nın tüm hedef kitlelerine hitap etmeyi amaçlıyor.

Responsive sayesinde sitemiz mobilde de daha kolay görüntülenecek. Günümüzde artık insanlar internette bilgisayarlardan ziyade tablet ve akıllı telefonlarıyla dolaşıyorlar. Doğa Sigorta olarak bu amaçla sitemizi yeni teknoloji ve trendlere uygun olarak yeniledik.

Üst bir performansa sahip olması planlanan Doğa Sigorta’nın yeni web sitesi, tüm browser’larda tamamen uyumlu olarak geliştirildi. Doğa Sigorta’nın yenilenmeye ve değişime verdiği önemi yansıtan yeni web sitesinin bir diğer özelliği de, kullanıcılarımıza anlık bilgiler verebilme ve aynı zamanda acentelerimiz, anlaşmalı servislerimiz, ürünlerimiz ve ürünlerimiz için sunulacak teklifleri online ortamda verebilmek özelliği.

Bu yönü ile Doğa Sigorta sektörünün önde gelen teknolojilerini kullanmasının yanısıra güvenli ve kullanıcı dostu yönüyle de öne çıkıyor. Siteyi çok uzun ve özenli bir çalışmanın ardından hayata geçirdik fakat kullanıcıların fikirleri de bizim için çok değerli. Sitemizi kullananların her türlü öneri ve düşünceleri için info@dogasigorta.com e-posta adresini kullanarak bizimle irtibata geçmesi bizim için ayrıca önem taşımaktadır." 

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, BİZ SİZİ ARAYALIM!