Görüşler > Iı. Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri (Icsr) Doğa Sigorta Ana Sponsorluğunda Sahiplerini Buldu

Doğa Sigorta Sosyal Sorumluluk ödülünü “Sevgi İzi” projesi ile Müge Anlı aldı.Doğa  Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı “Sosyal Sorumluluk Projesi yapan Şirket, STK, Kurum ve Kuruluşları bir araya getirildiği bu geceye ana sponsor olmaktaki amacımız  sosyal sorumluluk konusuna dikkatleri çekip farkındalığı arttırmak için katkıda bulunmak ve toplumumuz için sürdürülebilir  fayda sağlamaktır. Bu misyonu layıkıyla yerine getirebilmek için sosyal yatırımlarımızın ve projelerimizin  tümü  aynen ticari faaliyetlerimizdeki özen ve profesyonellik ile yönetilmektedir” dedi.. 

Gecede seramik sanatçısı Duygu Bağlan tarafından tasarlanan Doğa Sigorta Sosyal Sorumluluk ödülü   Doğa Sigorta CEO ‘su  Nihat Kırmızı tarafından  “Sevgi İzi” projesi ile  araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya verildi.
Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü(JCSR) ise Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar tarafından Alzheimer Dernek Başkanı Prof.Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu’na verildi.


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, BİZ SİZİ ARAYALIM!