Görüşler > NİHAT KIRMIZI’DAN DARBE GİRİŞİMİNDE HASAR GÖREN ARAÇLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Doğa sigorta CEO’su Nihat Kırmızı yaptığı açıklamada, “Mağdur vatandaşlarımıza veya hayatını kaybeden şehitlerimizin yakınlarına hızlıca yardım elimizi uzatmak ve yaraları sarmak hepimizin birincil görevidir” dedi.

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, başarısız sonuçlanan darbe girişiminde hasar gören kaskolu araçların zararlarını hızlıca karşılayacaklarını belirtti. Kırmızı yaptığı açıklamada "Mağdur vatandaşlarımıza veya hayatını kaybeden şehitlerimizin yakınlarına hızlıca yardım elimizi uzatmak ve yaraları sarmak hepimizin birincil görevidir” dedi.

“Ödemeler hızlıca yapılacak”

Kırmızı darbe girişiminde hasar gören araçlarla ilgili yaptığı açıklamada "Yüzde yüz milli sermayeli Doğa Sigorta, 15 Temmuz 2016 gecesi meydana gelen darbe girişiminde de aynı duyarlılığı gösterdi" ifadelerini kullandı. Kırmızı, şimdiye kadar kendilerine ulaşan araçların işlemlerinin tamamlandığını belirterek, “Süreç içerisinde başka hasarların ulaşması durumunda bu ödemeler de hemen gerçekleşecek. Mağdur vatandaşlarımıza hızlıca yardım elimizi uzatmak ve yaraları sarmak hepimizin birincil görevidir” şeklinde konuştu.

Bugüne kadar terör saldırılarında zarar gören birçok kişiye ödeme yapıldığını belirten Kırmızı, “Doğa Sigorta, terör saldırılarında olduğu gibi darbe girişiminde zarar görenlerin de ödemelerini hızlıca yapıyor. Bugüne kadar terör saldırılarında zarar gören birçok kişiye ödeme yapan Doğa Sigorta, en son AnkaraKızılay Meydanı’nda gerçekleşen ve birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği terör saldırısında yaraları hızlıca sarmıştı. Bu kapsamda, terör saldırısında hayatını kaybeden altı sigortalısının yakınlarına ölüm tazminatları, Doğa Sigorta tarafından vakit kaybetmeden yapılmıştı" dedi.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, BİZ SİZİ ARAYALIM!