Doğa Sigorta Brokerlerini Slovenya’da Ağırladı Görsel
Güncel
04.10.2023

Doğa Sigorta, satış kanalları ve iş ortaklarının satış motivasyonunu desteklemek amacıyla düzenlediği kampanyalarını yurt içi ve yurt dışı seyahatler ile ödüllendirmeye devam ediyor. Üretim kampanyasında hedeflerine ulaşan kampanya kazananı brokerler, Slovenya seyahatinde buluştular. 3 gece 4 gün boyunca süren keyifli ve zengin içerikli tur programı ile şehri keşfeden brokerlere; Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Satış ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adnan M. Sığın, Teknik Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tümer, Kurumsal Satış ve ADK Grup Müdürü İpek Güner ve Kurumsal Satış Müdür Yardımcısı Merve İşleyen eşlik ettiler.

Orta Avrupa’nın tarihi ile çekici destinasyonlarından biri olan Slovenya’nın kalbinin attığı başkent Ljubljana’da şehir ve kültür turu ile seyahat programına start veren brokerler, yerel restoranda lokal lezzetler ile ilk günü tamamladılar. Sarp kayalıklar üzerinde Orta Çağ stili mimarisiyle görenleri büyüleyen kalesi ve gölün tam ortasında 17. yüzyıla ait Barok tarzda inşa edilmiş ihtişamlı kilisesiyle ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Bled Gölü çevresinde yaptıkları yürüyüşle huzur bulan katılımcılar, turun ikinci gününde Bled Gölü’nün tadını çıkardılar, akşam ise Michelin yıldızlı restaurantta yenen keyifli akşam yemeği ile günü tamamladılar.

Programın üçüncü gününe Postojna Mağarası’nı ziyaret ederek başlayan katılımcılar, burada insan yapımı bir tünelde 2 kilometrelik bir tren yolculuğu ile mağaranın eşsiz oluşumlarını seyrederek, Güzel Mağaralar ve ünlü dikitleri yerinde görme şansı yakaladılar. Üçüncü gün programı geleneksel Slovenya gecesi ve akşam yemeği ile son buldu. Tur programının serbest zamanlarında da bir araya gelerek keyifli sohbetlerde buluşan katılımcılar, güzel anılarla şehrimize döndüler.

‘SEYAHAT ÖDÜLLÜ KAMPANYALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ’

Keyifli organizasyonun ardından açıklamalarda bulunan Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, “Değerli iş ortağımız brokerlerimiz için motivasyon ve satış süreçlerini canlı tutacak spot kampanyalar düzenlemeye her yıl olduğu gibi bu yıl da devam ediyoruz. Brokerlerimizle bir araya geldiğimiz ve kurduğumuz bağın gücünü artıracak bu ve benzer organizasyonları her zaman destekliyor ve gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. İş ortaklarımızla birlikte büyümeyi prensip edindik. Bir araya geldiğimiz programlarımızda seyahatlerimizin haricinde görüş ve değerlendirmelerimizi yüz yüze görüşme fırsatı da yakalıyoruz. Seyahat ödüllü üretim kampanyalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.