Sigortanın Doğası

Sigortanın Doğası Karşınızda

Dijital ortamın ve çevrimiçi olmanın giderek arttığı bu dönemde Doğa Sigorta olarak “Sigortanın Doğası” dijital dergimizi sizlerle buluşturuyoruz. Doğa Sigorta’dan haberleri bulabileceğiniz, hem sektörel hem de gündelik hayata dokunduğumuz içeriklerimiz ile birlikte Sigortanın Doğası aracılığıyla; sektörümüzün değerli paydaşları, çok kıymetli iş ortaklarımız ve sigortalılarımızla bir araya geliyoruz.

Doğa Sigorta yönetim kadromuzun önemli mesajları ve demeçleri, kurum içi ve iş ortaklarımız ile özel röportajlarımız, birbirinden değerli proje ve kampanyalarımız, ses getiren işbirliklerimiz ve basında yer aldığımız haber çalışmalarımız ile Sigortanın Doğası dijital dergimiz, her sayısına özel olarak hazırlanan içerikleri ve göze hitap eden tasarımı ile düzenli periyotlar halinde yayınlanmaya devam ediyor.

Doğa Sigorta web sitesi, sosyal medya kanalları ve Doğa Sigorta Kurumsal Blog’u takip ederek en güncel haber ve içeriklerimize ulaşabilir, dijital dergimizin yeni sayılarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.