SPONSORLUKLARIMIZ

GENÇLER İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK

Doğa Sigorta olarak, İTÜ Spor Kulübü’nün Basketbol U18, Voleybol ve Amerikan futbolu gibi en çok talep gören amatör branşların takımlarının sponsorluğunu üstleniyor, aynı zamanda işbirliğimiz kapsamında İTÜ Spor Kulübü’nün basketbol spor okullarında farklı yaş gruplarından gençlere burs veriyoruz.

Sosyal sorumluluk bilinciyle, 'Ağaç yaşken eğilir' ilkesiyle gençlere daha iyi bir gelecek sunmak için çalışarak, gençlerin sporu sevmesine yardımcı olmak görevimiz.

Sağlıklı bedenler ve zihinler yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla, spora ve gençliğe yatırım yapıyor, gelecekte güçlü ve mutlu toplumlar oluşturmayı hedefliyoruz.

GENÇLER İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK

BAŞARI DOĞASINDA VAR

Sigorta sektörünün güçlü ve yerli markası Doğa Sigorta Türkiye’nin en büyük ve köklü kulüplerinden Galatasaray Basketbol Takımı’na isim sponsoru oldu

Bu zamana kadar birçok amatör branşa verilen destek, sporcu yetiştirmek adına birçok gence verilen spor bursu ardından, yine, hedefimiz olan, gençlerin sporu sevmesine yardımcı olmak adına, ülkemizi yurtdışında da gururla temsil etmiş Galatasaray Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı’na isim sponsorluğumuzu gerçekleştirdik.

Kendi alanında öncü iki güçlü ve güvenilir markanın iş birliği ile, 2018/2019 ve 2019/2020 sezonlarını kapsayan Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı basın toplantımız yoğun ilgi görürken, böyle bir dönemde kurum olarak Türk sporuna ve basketbola yapmış yatırım ve desteğe dair her kesimden aldığımız övgünün gururunu yaşıyoruz.