Sponsorluklarımız

Sponsorluk 1

Gençler İçin Daha İyi Bir Gelecek

Doğa Sigorta olarak, İTÜ Spor Kulübü’nün basketbol U18, voleybol ve Amerikan futbolu gibi en çok talep gören amatör branşlarının takımlarının sponsorluğunu üstleniyor, aynı zamanda iş birliğimiz kapsamında İTÜ Spor Kulübü’nün basketbol spor okullarında farklı yaş gruplarından gençlere burs veriyoruz.

Sosyal sorumluluk bilinci ve 'Ağaç yaşken eğilir.' ilkesiyle gençlere daha iyi bir gelecek sunmak için çalışarak, gençlerin sporu sevmesine yardımcı olmak görevimiz.

Sağlıklı bedenler ve zihinler yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla, spora ve gençliğe yatırım yapıyor, gelecekte güçlü ve mutlu toplumlar oluşturmayı hedefliyoruz.


Sponsorluk 2

Başarı Doğasında Var

Sigorta sektörünün güçlü ve yerli markası Doğa Sigorta, Türkiye’nin en büyük ve köklü kulüplerinden Galatasaray Basketbol Takımı’na isim sponsoru oldu

Bu zamana kadar birçok amatör branşa verilen destek, sporcu yetiştirmek adına birçok gence verilen spor bursu ardından yine, hedefimiz olan gençlerin sporu sevmesine yardımcı olmak adına, ülkemizi yurt dışında da gururla temsil etmiş Galatasaray Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı ile isim sponsorluğumuzu gerçekleştirdik.

Kendi alanında öncü iki güçlü ve güvenilir markanın iş birliği ile, 2018/2019 ve 2019/2020 sezonlarını kapsayan Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı basın toplantımız yoğun ilgi görürken, böyle bir dönemde kurum olarak Türk sporuna ve basketboluna yatırım yapmış, aynı zamanda verdiğimiz destek ile dair her kesimden aldığımız övgünün gururunu yaşıyoruz.


Sponsorluk 3

Sağlıklı Bedenler Sağlıklı Zihinler

İzmir Kültürpark’ta ziyaretçi ve sporcuların yoğun ilgi gösterdiği Sporfest ve Maratonİzmir’in sponsorlarından biri olduk. Binlerce sporseverin ziyaret ettiği festivalde Doğa Sigorta standımız ziyaretçilerin uğrak noktası oldu.

Spora ve sporda kadın girişimciliğine dikkat çeken, Şanlıurfa’da gerçekleşen 4. Ulusal Spor ve Kadın Zirvesi’ne ev sahipliği yaparak sadece iş dünyasında değil sporda ve hayatın her alanında cinsiyet ve fırsat eşitliğinin destekçisi olduk.