Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti! Görsel
Güncel
27.02.2019

Doğa Sigorta ofisimizde büyük coşku ve neşe ile karşıladığımız oyuncular, kurumumuzun yönetimi ve çalışanlarımız ile tanışarak, sohbet etme fırsatı buldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Kırmızı ve Genel Müdürümüz Çoşkun Gölpınar‘ın ev sahipliğinde merkez ofisimizde düzenlenen organizasyona Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı, Basketbol Şube Menajeri Ömer Yalçınkaya, Başantrenör Ertuğrul Erdoğan, idari ve teknik kadro ile birlikte tüm oyuncular katıldı.

Takım oyuncularının ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Yönetim Kurulu BaşkanımızNihat Kırmızı;

Takım oyuncularının ziyaretinden memnuniyetini dile getirirken, ‘ Biz de onları sahada yalnız bırakmayacağız. Hem biz, hem taraftarlarımız beraber destekleyerek Galatasaray Doğa Sigorta’nın başarılarına başarı katacağız. Galatasaray Doğa Sigorta beraberliği, görüyoruz ki herkes tarafından mutlulukla karşılandı. Umarız bu mutluluğu şampiyonluklarla ve başarılarla daha da arttırır ve taçlandırırız. Amacımız ve gayretimiz bu yöndedir

Genel MüdürümüzÇoşkun Gölpınar; Galatasaray gibi köklü ve büyük bir kulüple böyle bir sponsorluğa sahip oldukları için mutluluk duyduklarını şu sözlerle ifade etti:

“Doğa Sigorta olarak böyle bir sponsorluğa sahip olduğumuz ve böyle bir organizasyona dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Bu iş birliğinin her iki tarafa da çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.”


Takıma katkılarından ötürü Doğa Sigorta yönetimimize teşekkürlerini sunan Galatasaray Basketbol Şubesi yöneticileri, sponsorluk çalışmasına uzun yıllar devam etmek istediklerini aktarırken, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı şu sözlerle bu ziyaretin anlamını ifade etti;

“Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah daha uzun yıllar beraber hareket edeceğimizi ümit ediyorum. Sponsorluklar kısa vadeli olmamalı, bunun marka bilinirliği açısından da önemli olduğunu düşünüyorum. Hayırlı bir sene olmasını diliyoruz, seneye daha iyi bir takım kurmak için Nihat Bey ile çalışacağız. Onun destekleriyle İnşallah daha güzel günler göreceğiz.”


Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, Doğa Sigorta’nın katkısının takıma mutluluk verdiğini belirtti ve şunları söyledi:

“Açıkçası bu birliktelikten dolayı çok mutluyuz. Sayın Nihat Kırmızı Bey’in enerjisi, Doğa Sigorta’nın bize katkısı, sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da bizi mutlu ediyor. Her dakika basketbol takımımızı nasıl ileriye götürebiliriz diye bir istişare halindeyiz. Sürekli bunun planları yapılıyor. Bizim de üstümüze düşen görevler var. Biz de bugün bu ziyareti gerçekleştirerek Doğa Sigorta’ya teşekkür etmek istedik. Onlar da sağ olsunlar bizi çok güzel ağırladılar. Umut ediyorum ki bu birliktelikten çok güzel sonuçlar gelecek. Galatasaray Basketbolu uzun yıllardır Türkiye’ye mal olmuş ilklerin kulübü ve takımı. Bizim bu başarıları daha yukarıya çekmek için böyle birlikteliklere ihtiyacımız olacak. Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum.”


Başantrenör Ertuğrul Erdoğan ise bu organizasyon için teşekkürlerini iletirken şu ifadeleri kullandı:

“Her şeyden önce bizi burada ağırladıkları için Doğa Sigorta’ya teşekkür ediyoruz. Çok sıcak bir karşılama vardı burada. Biliyorsunuz artık basketbolda güçlü sponsorluk, bir markayla iş birliği çok önemli ve değerli. Ümit ediyorum ki biz de çok uzun yıllar sürecek kuvvetli bir birlikteliğin başlangıcındayız. Başlangıçta tabii her şey pozitif gelişir. Ümit ediyorum biz sahada Doğa Sigorta ve Galatasaray gibi iki güçlü markanın değerini arttıran şekilde basketbol oynarız. Umarım iki büyük marka da her geçen sene daha da güçlenerek, daha da büyük katkı yaparak ve şampiyonluğa doğru ilerleyen Galatasaray takımıyla beraber bu sponsorluğu pekiştirir. Buradaki en önemli nokta iki tarafın birbirini itmesi, birbirlerine olan ihtiyaçlarını, değerlerini ve beklentilerini en üst seviyeye taşıması. Bu anlamda bu birlikteliği ben çok önemsiyorum, umarım uzun süreli bir beraberlik olur”