#SevgiDoğasındaVar Sosyal Sorumluluk Projemiz Yoğun İlgi Gördü! Görsel
Sigorta
02.10.2021

Yaz aylarının bitişiyle birlikte patili dostlarımızı zor bir dönem beklemekte. Mevsimsel geçişten kaynaklı hava sıcaklarının düşmesiyle birlikte aramıza yeni katılacak olan pati dostlarımızın ve şu an bizle beraber yaşayan dostlarımızın barınmaları da bir o kadar önem kazandı.

Bildiğiniz gibi onlar bizlerin yardımları olmadan kış aylarında soğuk, yağış ve yemek kıtlığı içerisinde hayatta kalmakta çok zorlanıyorlar. Bazıları bizlere evlerimizde eşlik etse de birçok patili dostumuz hala sokaklarda yaşamakta. Bizde Doğa Sigorta olarak bu sevimli dostlarımız için bir proje başlattık.

Yağmur, kar, rüzgâr ve soğuk havalara dayanıklı olarak üretilen kedi yuvalarını ülkemizin her yerine dağıtmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda bu yuvalarla birlikte pati dostlarımıza kış aylarının olumsuz koşullarında üretilen mama kaplarıyla beraber karınlarının da doymalarına katkıda bulunuyoruz. Doğa Sigorta olarak, Bölge Müdürlükleriyle birlikte yürüttüğümüz bu çalışmada aynı şehri, aynı sokakları paylaştığımız bazen bize yol arkadaşı olan bu dostlarımızın bize olan ihtiyaçlarının farkındalığına vurgu yapmak, her bireyde bu duyguları uyandırmayı amaçlıyoruz.

Konu hakkında bilgi veren Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, #SevgiDoğasındaVar projesinin ülkenin dört bir yanından büyük bir ilgiyle karşılandığını belirtti. Acentelerin de projeye büyük destek verdiklerini ve sosyal medya takipçilerinden gelen memnuniyet paylaşımlarından mutluluk duyduklarını aktardı.