Bronz Stevie Ödülümüz Ofisimizde!

Bronz Stevie Ödülümüz Ofisimizde!

Doğa Sigorta dünyanın en saygın iş ödülleri arasında öne çıkan Stevie Ödülleri’nin bu yıl ilk kez düzenlediği MENA Stevie Ödülleri’nde Şubat ayında, Bronz Ödüle sahip olmuştu.

Pandemi sebebiyle ertelenerek online gerçekleştirilen ödül töreni ardından, ödül nihayet Doğa Sigorta Merkez Ofisinde kendisine ayrılan yerine kavuştu.

Ödül, Doğa Sigorta’nın etkinlik ajansı Vitamin Ajans’ın ortakları Merve Berker Uysal ve Kemal Kayahan, İş Geliştirme Müdürü Ömer Erdoğan tarafından Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ve Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler’e takdim edildi.

Türkiye’nin yerli ve milli sigorta şirketi Doğa Sigorta, iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie Awards’ın Ras Al Khaimah Ticaret ve Sanayi Odası’nın iş birliğiyle ilk kez düzenlediği MENA( Middle East North Africa / Orta Doğu Kuzey Afrika ) Stevie Ödülleri’nde Bronz ödüle layık bulundu.

Doğa Sigorta, Uluslararası jüri heyetinin beğenisini kazanan Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımı sponsorluk faaliyetlerinde; etkinlik ajansı Vitamin Ajans işbirliğinde, taraftarların göz bebeği olan maçların neşesi ve çocukların kahramanı Aslan Doğa maskotu, birbirinden güzel koreografiler ve çarpıcı kostümler eşliğinde dans şovları ile tüm salonu etkisi altına alan Doğa Sigorta kızları, tribünlerin keyifle boynuna sardığı atkıları, tezahüratlara marşlara renk katan bandosu ile maçları festival tadında yaşatmıştı.

Maçlarda çocukları, yaşlıları, sosyal medyasındaki yarışmacıları da konuk eden Doğa Sigorta, Şanlıurfa’dan İstanbul’a bir serüven olan basketbolcu adayı çocuklara yaşattığı ‘Hayallere Yolculuk’ sosyal sorumluluk projesi ile de, sponsorluğun yarattığı fayda ve farkındalık çalışmalarının en etkilisine imza attı.

Çocukların harika bir yolculuk yaşamanın yanı sıra, takımla tanışıp antrenman yaptığı Doğa Sigorta özel locasında maç izleme keyfine vardığı proje jürinin özellikle ilgi ve övgüsünü kazandı.