Doğa Sigorta ile İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulubü

Doğa Sigorta ile İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulubü

Doğa Sigorta ile İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü gençlik için omuz omuza

Spora ve gençliğe katkı sağlayarak, toplumsal fayda yaratmanın önemine inanan Doğa Sigorta, bu doğrultuda hem eğitimde hem de sporda köklü bir isim olan, İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Doğa Sigorta, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Spor Kulübü ile spora destek, gençlere daha iyi bir gelecek için sponsorluk anlaşması imzaladı. 9 Mayıs’ta Doğa Sigorta merkez ofisinde gerçekleştirilen imza törenine Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı ile İTÜ Spor Kulübü Başkanı Harun Erdenay katıldı. Anlaşma kapsamında, Doğa Sigorta İTÜ Spor Kulübü’nün Amerikan futbolu, Basketbol U18 ve Voleybol gibi en çok talep gören amatör branşların takımlarına sponsor olacak. Ayrıca, İTÜ Spor Kulübü’nün basketbol spor okullarında farklı yaş gruplarından gençlere 1 yıllık burs verilecek.

Doğa Sigorta olarak, ‘Ağaç yaşken eğilir’ diyor ve sosyal sorumluluk projelerimizde de bunu benimsiyoruz. Gençlerin en iyi ve verimli şekilde yetişmesi, doğru, sağlıklı alanlara yönelmesi için biz de şirket olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Hedefimiz gençlerin sporu sevmesine yardımcı olmak. Spor yoluyla sağlıklı bedenler ve zihinler yetişmesinin, güçlü ve mutlu toplumlar oluşmasına destek olacağına yürekten inanıyoruz.