Everest Otizm Spor Kulübü Öğrencilerini Ağırladık

Everest Otizm Spor Kulübü Öğrencilerini Ağırladık

Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri; 13 Nisan Cumartesi günü, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldular. Otizm Farkındalık Ayı kapsamında gerçekleşen ziyarette; çocuklar hem maç heyecanına ortak oldular hem de Doğa Sigorta’nın isim sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı’nın maskotu Aslan Doğa ile keyifli vakit geçirdiler.

Spor, müzik, sosyalleşme, özel eğitim, yaşam liderliği gibi geniş bir yelpazede eğitimlerini gerçekleştiren Everest Otizm Spor Kulübü; eğitmenlerinin ve öğrencilerin katılımıyla kendileri için ayrılan locadan maçı takip etti.

Otizimli bireylerin, toplumun bir parçası olduklarının bir kez daha hatırladığı ve farkındalığın arttırıldığı bu günde, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya da çocukları yalnız bırakmadı. Eğitmenler, veliler ve öğrenciler ile maçı takip eden Yalçınkaya; misafirler ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.

Spora verdiği desteği ve gençlere daha iyi bir gelecek sunma arzusunu her fırsatta vurgulayan Doğa Sigorta, projelerine bu yönde devam ediyor. Daha güçlü ve mutlu toplumların spor ile elde edilebileceğine inanan Doğa Sigorta, gençlerin sporu sevmesi için her türlü desteği önümüzdeki günlerde de vermeye devam edecek.