TOGG Kasko Sigortası

TOGG Kasko Sigortası

Türkiye'nin yerli ve milli sigorta şirketi olarak Türkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg ile Cumhuriyetimizin 100. yılında önemli bir iş birliğine imza atarak güçlerimizi birleştirdik.

İş birliğimiz kapsamında Togg akıllı cihazı başta olmak üzere kullanıcıların tüm değerleri, uçtan uca dijital çözümlerle güvence altına alınırken, kapsamlı teminatlarımız ve ek özelliklerimiz ile kaliteli hizmet güvencemizi kullanıcılara sunmaktayız.

Togg Trumore uygulaması içinden de ulaşılabilen, Doğa Sigorta’nın T10X’e özel Kasko Sigortası diğer kasko poliçelerinden farklı olarak kullanıcılar için kişiselleştirilmiş olan birçok detayı kapsamaktadır.

T10X'e özel Kasko özel ürünümüz kapsamında Togg onarım noktalarında hazırlanan özel hizmetlerimiz ile kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran akıllı ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

2022 yılında başlayıp 2023 Ocak ayında sonuçlanan “Togg Insurance Project – Business Partners Selection – Insurance Company” dahilindeki ihaleyi kazanmaktan gururluyuz. Her birimizle büyük özveri ve inançla, kusursuz olarak hazırlandığımız bu ihale sürecinin bir Türk markası olarak kazanını olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Türkiye'nin geleceği için yeniliğe yolculukta daimi güvence rolü üstlenerek, atılımlarımızı güçlendirme ve artırmak hedefimizle ilerliyoruz.

Togg iş birliği proje sürecimizi büyük bir incelik ve titizlikle yürüten değerli ekibimiz; Hasar Denetim ve Lojistik, AR&GE ve İş Geliştirme Grup Müdürü Duran Çakı, Oto ve Sorumluluk Sigortaları Bölüm Müdürü Serkan Behramki, Bilgi Teknolojileri Bölüm Müdürü Şeyda Acar ve İş Geliştirme Bölüm Müdürü Diler Ertürk'ün başarılarını takdir ediyor, ürün ve altyapı geliştirmelerinde ortaya koydukları emek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.