Yönetim Kurulu


Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Hakkında

...

Portre11.jpg

Yönetim Kurulu Başkanı

Nihat Kırmızı

1978 Şanlıurfa doğumlu olan Nihat Kırmızı İletişim ve Finans alanlarında yüksek öğrenim gördü. Master derecesini Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe Finans alanında yaptı. Finans ve İslami finans alanında çeşitli çalışmalar yapmakta olan Nihat Kırmızı Türkiye’de Kooperatif olarak kurulan ilk katılım sigortacılığının da kurucusudur. Finans, eğitim, sağlık ve sanayi alanlarında birçok şirketi olan grubun ve şirketlerinin üst düzey yöneticisidir. Doğa Sigorta Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı olan Nihat Kırmızı Sigortacılık alanında islami sigortacılığın yaygınlaşması ve islami finans sektörüne yetişmiş personel kazandırmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

...

Portre12.jpg

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Nabi KIRMIZI

27 Aralık 1964 yılında  Şanlıurfa'da doğan Nabi Kırmızı İktisat Fakültesi mezunudur. Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Ens. İktisat Fakültesi anabilim dalında tamamlayan  Kırmızı Türmob üyesi olarak Mali Müşavirlik ruhsatı ile Kamu gözetim Kurumuna bağlı Bağımsız Denetçi ruhsatlarına sahiptir. Çeşitli sektörlerde, yurtiçi ve yurtdışında  faaliyet gösteren şirketlerin kurucu ortağı ve Yönetim kurullarında yer almaktadır. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Doğa Hospital A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve kurucu ortakları arasında bulunduğu Doğa Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekilliği görevlerini sürdürmektedir.

...

Portre1.jpg

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Mustafa Arif Küme

1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2000 yılında Muğla Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi İşletme bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetinin akabinde Avustralya’da eğitim hayatına devam etmiş ve 2005 yılı sonunda RMIT Üniversitesi Yönetim Bilgi Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Avustralya'da Bilgi Teknolojileri sektörü ve Hizmet sektöründe 5 yıl kadar çalışmıştır.2010 yılı sonunda Türkiye’ye kesin dönüş yapan Mustafa Arif Küme, Doğa Grup çatısı altında faaliyet gösteren EnglishTime Dil Okullarında iş geliştirmeden ve Bilgi Teknolojilerinden sorumlu  Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.  2014 yılından itibaren Doğa Sigorta A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

...

Portre10.jpg

Genel Müdür - Doğal Üye

Coşkun GÖLPINAR

İş yaşamına 1984 yılında Koç Holding bünyesinde Mimar olarak başlayan Coşkun GÖLPINAR, 1986-87 yılları arasında Akbank A.Ş.’de Mimar olarak çalışarak devam etmiştir. 1989 yılından itibaren kariyerine sigorta sektöründe devam eden GÖLPINAR, 1989 -1992 yılları arasında Halk Sigorta A.Ş.’de Risk Mühendisliği Müdürü olarak çalışmış, daha sonra geçtiği Yapı Kredi Sigorta’da 1992-1996 yılları arasında Teknik Grup Müdürü, 1996 – 2004 yılları arasında Yangın, Mühendislik ve Nakliyat branşlarından sorumlu Genel Müdür Yard., 2004 – 2013 yılları arasında ise Pazarlama, Bankasürans, Banka ve Doğrudan Satış kanallarından sorumlu Genel Müdür Yard. olarak çalışmıştır.  2013 – 2015 yılları arasında Can Brokerlik ve Reasürans A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev alan GÖLPINAR, 2016 yılının Mart ayında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladığı şirketimizde, 2016 yılının Haziran ayından bu yana Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümünden mezun olan GÖLPINAR, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Müslüm Berk KIRMIZI (1) (1).jpeg

Yönetim Kurulu Üyesi

Müslüm Berk KIRMIZI

1991 İstanbul doğumlu olan Müslüm Berk Kırmızı, Leibniz Universität Hannover’da Mimarlık öğrenimi gördü. Mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’da farklı projelerde yer alarak mimarlık alanında çalışamalarda bulundu. Eğitimini aldığı mimarlığın yanı sıra Doga Sigorta’daki görevleriyle sigortacılık alanında da faaliyetlerde bulundu. Sağlık, inşaat ve eğitim gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren grup şirketlerinin yönetim kurullarında yer almaktadır. İngilizce ve Almanca dillerini iyi derecede bilen Kırmızı, 2018 Genel Kurulu ile Doga Sigorta A.Ş. yönetim kurulu üyeliği görevine atanmıştır

question-chat
İletişim

Şikayet, öneri ve taleplerle ilgili bize ulaşın.

Bize Ulaşın
x
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Kabul Ediyorum