Müşteri Yorumları

Doğa Sigorta’da siz değerli müşterilerimizin yorumlarına önem veriyoruz. Müşteri yorumları sayfamızda sizlerden gelen yorumları bulabilirsiniz.

5/ 5
Yorum 1

Hasarımın karşılanması konusunda bana büyük destek oldular, maddi anlamda hasarımın maliyetini karşılayabilecek durumda olmadığımı belirtmem üzerine Doğa Sigorta eksper raporunu kapatır kapatmaz 2 gün içinde ödememi çıkardılar. Beni mağdur etmedikleri için çok teşekkür ederim. İyi ki Doğa Sigorta’yı tercih etmişim.

İdris Y.
5/ 5
Yorum 2

Aracımla seyahat halindeyken birden aracımın arıza vermesi sonucu gece 04:25’de Çankırı da yolda kaldım. Kasko şirketim olan Doğa Sigortayı aradım ve bana hemen bir çekici göndererek bulunduğum yerden aracımı en yakın servise çektiler. Benim konaklayabilmem içinde hemen bir otel ayarladılar. Gece yarısı beni mağdur etmeyerek, her konuda bana destek olan Doğa Sigorta’ya minnet doluyum. Teşekkürler Doğa Sigorta.

Samet Ç.
5/ 5
Yorum 3

İstanbul’da yaşanan dolu fırtınası akabinde aracımda oluşan hasar nedeniyle Doğa Sigorta’yı aradım. Bu süreçte aracımın onarımı konusunda yardım eden, en önemlisi de bu üzücü olayda yanımda olduğunu ve bir sigorta müşterisinden daha çok gerçek bir dost gibi hissettiren Doğa Sigorta’ya çok teşekkür ederim.

Karabey D.
5/ 5
Yorum 4

Eylül ayında hiç kimsenin başına gelmesini istemediğim tek taraflı bir maddi hasarlı kaza geçirdim. Aracım perte ayrıldı. En büyük şansımız ise Doğa Sigorta müşterisi olmamdı. Müşterisi için bu kadar yoğun çaba harcayan, her gün beni arayıp tüm gelişmelerden haberdar eden bu güzel firmaya esirgemediği çabalarından ötürü çok çok teşekkür ederim.Eylül ayında hiç kimsenin başına gelmesini istemediğim tek taraflı bir maddi hasarlı kaza geçirdim. Aracım perte ayrıldı. En büyük şansımız ise Doğa Sigorta müşterisi olmamdı. Müşterisi için bu kadar yoğun çaba harcayan, her gün beni arayıp tüm gelişmelerden haberdar eden bu güzel firmaya esirgemediği çabalarından ötürü çok çok teşekkür ederim.

Tanju A.
5/ 5
Yorum 5

Geçirmiş olduğum kaza neticesinde Doğa Sigorta’dan ikame araç istedim. Talep ettiğim araç hemen ertesi gün elime ulaştı ve son derece temiz ve kullanılışlı bir araç temin etmişler. Müşteri memnuniyetine önem gösteren Doğa Sigorta’ya teşekkürler.

Ezgi O.
5/ 5
Yorum 6

Aracımın kaskosunu Doğa Sigorta’dan yaptırdım. Tecrübeli, bilgili ve ilgili arkadaşlara verdikleri hizmet için çok teşekkür ederim. İşlerinde daim ve başarılı olmalarını dilerim.

Bahadır G.
5/ 5
Yorum 7

Kasko poliçemi sizden almıştım. Ufak bir kaza yaşadım ve hasar dosyam takibe alındı. Yaşadığım sıkıntıyı sizlerle paylaştım eksik olmayın, işin çözümlenmesi konusunda çok yardımcı oldunuz. İlgisi ve alakası için Doğa Sigorta’ya tüm teşekkür ederim.

Mesut Ş.
5/ 5
Yorum 8

Kasko poliçemi sizden almıştım. Ufak bir kaza yaşadım ve hasar dosyam takibe alındı. Yaşadığım sıkıntıyı sizlerle paylaştım eksik olmayın, işin çözümlenmesi konusunda çok yardımcı oldunuz. İlgisi ve alakası için Doğa Sigorta’ya tüm teşekkür ederim.

Onur T.
5/ 5
Yorum 9

Yeni bir araç aldım, kasko ve trafik sigortası için birçok şirketten teklif aldım. En uygununun Doğa olduğunu gördüm. Doğa Sigorta teminatlar dahilinde her bütçeye uygun teklifler veriyor. Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Kemal G.
5/ 5
Yorum 10

Doğa Sigorta hasar departmanından çok memnun kaldım. Çok ilgiliydi ve her konuda bana çok yardımcı oldu. Hasar ile ilgili sürecin kısaltılması için gereken her şeyi yaptılar. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Erdinç M.
4/ 5
Yorum 11

Sigorta konusunda uzmanlaşmış kadro ile müşterilerine hizmet vermenin işyerimizde defalarca Doğa Sigorta ile trafik sigortası hasar dosyası açtığımız hiçbir müşteriyi mağdur etmemiştir çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Yasin Taha O.
5/ 5
Yorum 12

Dosyam sonuçlandı, parça bekliyorum teşekkürler.

Sezai A.
5/ 5
Yorum 13

Yaşamış olduğum sorundan ötürü kısa süre içerisinde Doğa Sigorta tarafından iletişime geçilen öncelikle Serhat bey Hazal hanıma ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum.

Emin A.
4/ 5
Yorum 14

Ürünleri oldukça başarılı ve hizmet kalitesi çok yüksek. Herkese tavsiye ederim.

Hüseyin E.
4/ 5
Yorum 15

Çağrı merkezini ne zaman arasam bana çok yardımcı oluyorlar. Sorularımı yanıtlayıp doğru yönlendirme yapmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Selman T.
5/ 5
Yorum 16

Devlet hastanesinde hemşireyim. Aracıma kasko yaptırmak istediğimde doğa sigortanın sağlık çalışanlarına %15 indirim uyguladığını öğrendim. Bu hizmet ve ince düşünce için tüm sağlık çalışanları adına Doğa Sigorta’ya teşekkür ederim.

Ayça Ç.
4/ 5
Yorum 17

Birkaç hafta önce evimde su borusu patladı. Konut poliçemde bulunan konut yardım hizmetlerinden yararlanmak istedim. Çağrı merkezini arayarak tesisatçı gönderilmesini talep ettim. Aynı gün içerisinde tesisatçı gönderimi yapıldı ve sorunum giderildi. Hızlı bir şekilde sıkıntımı çözdükleri ve beni mağdur etmedikleri için Doğa Sigorta’ya teşekkür ederim.

Melike E.
4/ 5
Yorum 18

Acil bir seyahate çıkmam gerekirken zorunlu trafik sigortamın son günü olduğunu fark ettim. En hızlı şekilde nasıl poliçe satın alabilirim diye araştırırken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Doğa Sigorta’nın müşteri iletişim merkezini aradım. Kısa bir süre içerisinde yeni bir trafik poliçesi satın aldım. Çalışan ilgisinden ve alakasından çok memnun kaldım. Doğa Sigorta’yı bende tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Serdar A.
5/ 5
Yorum 19

Aracım için hasar dosyası açtırdım ve parça tedarik işlemi gerekiyordu. Bu sürecin ne kadar zaman alacağını bilmediğim için müşteri iletişim merkeziyle iletişime geçtim. Hem dosya sürecim hakkında bilgi aldım hem de aciliyet talep ettim. Talebim olumlu karşılandı, tedarik edilen parçalar kısa sürede servise ulaştı ve aracımın onarımı gerçekleşti. Bu konuda müşterisini önemseyen ve işini samimiyetle yapan çalışanlara teşekkür ederim.

Serkan D.
5/ 5
Yorum 20

Geçen hafta gece 03:00’da bir kaza geçirdim. Kaza sonrası müşteri iletişim merkezini arayarak yol yardım talep ettim. Hızlı bir şekilde olay yerine geldiler ve aracımın çekim işlemini gerçekleştirdiler. Vermiş olduğunuz hızlı hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Tuğçe S.
4/ 5
Yorum 21

TSS poliçem üzerinden anlaşmalı sağlık kuruluşuna gittim. Muayene ve tetkiklerimi sigorta şirketinden gelen hızlı onay ile kolayca yaptırdım. Bu hizmet için Doğa Sigorta’ya çok teşekkür ederim.

Ayşe K.
4/ 5
Yorum 22

Sağlık poliçemi incelerken hediye olarak diş paketi ve check up hizmeti olduğunu gördüm. Doğa Sigorta’nın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu haklarımı nerede kullanacağımı öğrendim ve hizmetten yararlandım. Bir müşteriniz olarak bu hediye paketleri beni çok mutlu etti, teşekkür ederim.

Yasemin K.
4/ 5
Yorum 23

Kaza sonrası perte ayrılan aracımın, pert işlemleri süresinde hasar departmanınızın ilgisi sayesinde işlemlerim çabuk bitti ve piyasa değerine çok yakın bir ücret ödemesi aldım. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Serhat Ç.
5/ 5
Yorum 24

Şirketiniz ve şikâyet ekibinizden hasar dosya sürecinde çok memnun kaldım. İşinizi ciddiye aldığınız ve müşteri odaklı çalıştığınız için teşekkür ederim.

Emre Y.